SUNUGOO

Sunum
Platformları

Kreatif ve basitliğiyle Keynote, güçlü ve etkileyici efektleriyle PowerPoint, çarpıcı ve akılda kalıcılığıyla Prezi, kolay erişilebiliriğiyle Google Slides ile sunumlar hazırlamayı sizden devralıyoruz.
Yaratıcı ekibimiz eşliğinde illüstrasyonlar oluşturarak slaytlarınıza hayat veriyoruz. Sıcak kanlı iş birliğiyle, ekibiniz gibi çalışıyoruz.

keynote-sunum
Keynote Sunum
ppt
Powerpoint Sunum
prezi
Prezi Sunum
google-slides
Google Slides Sunum

Keynote
Sunumlar

Powerpoint’in biraz daha gelişmiş versiyonu olarak tanımlanabilecek olan bu uygulama ile etkileyici sunumlar hazırlanabilir. İçeriğindeki zengin temalarla daha akılda kalıcı ve dikkat çekici bir sunum tasarlamak mümkün.

PowerPoint
Sunumlar

Klasik düzlemin üstüne çıkan tasarım güncellemeleriyle pratik şekilde başarılı sunumlar hazırlanabiliyor.

Alışkanlıklarına sahip çıkarken yenilikleri de elden bırakmayan sunumcular için ideal bir seçim.

Prezi
Sunumlar

Online olarak sunum hazırlama özelliğine sahiptir ve ara yüzünde pek çok tema, şablon bulunmaktadır. Paylaşılması kolaydır hatta halka açık sunum yapmak da mümkündür. 

Bu özelliklerde sunum talebinde bulunanlar için doğru bir seçim.

Google Slides
Sunumlar

Özellik ve içerik olarak Powerpoint’e benziyor olsa da paylaşımlarını Drive üzerinden yapabiliyor olmak, programı daha pratik kılıyor.

Mutlu Müşteriler

Müşteri memnuniyeti her firmada olduğu gibi bizim için de çok önemli. Sunumlarınızı oluşturma konusunda verdiğimiz destekle siz mutluysanız, biz de mutlu oluyoruz. İşte mutluluğu paylaştığımız marka ve işlerimiz!

Sunum

Kiti

Sunum ve iletişim ipuçlarını doğrudan indirin, siz de sunum dünyasında fark yaratanlardan olun!

Blog & Haberler